Majówka z Obywatelem HD – wygraj kino domowe i Hobbita! [konkurs]

Przez chwilę wydawało się, że grille będziemy robili w igloo, ale jednak nie. Pogoda dopisuje i majówka zapowiada się świetnie! Weźcie udział w moim konkursie, a będzie jeszcze lepsza. Do wygrania „Hobbit” i rewelacyjne kino domowe Samsunga.

Zasady konkursu Majówka z Obywatelem HD:

  • Jeśli chcecie, to polubcie mnie na Facebooku. Konkurs prowadzę na blogu, ale chętnie poznam Was bliżej też na Fejsie.
  • W komentarzu pod tym wpisem przyślijcie swoją odpowiedź na temat „Weekend majowy HD”. Pytanie jest otwarte, bo chcę zobaczyć Waszą kreatywność – tekst, zdjęcia, filmy, animacje, gry, komiksy… zaskoczcie mnie.

Daję Wam dwa tygodnie, bo wiem, że w weekend majowy może być ciężko z mobilizacją ;) Aby Was jednak zachęcić mam bardzo smakowitą marchewkę. Czytelnik, który przyśle najfajniejszą pracę wygra kino domowe Samsung HT-F5550 – 1000 W mocy, głośniki 5.1, odtwarzacz Blu-ray 3D i funkcje smart. Fajny sprzęt! Gratis dorzucam jeszcze Hobbita na Blu-ray żebyście mogli sprawdzić swój nowy zestaw głośników i odtwarzacz.

Druga i trzecia praca, która najbardziej mi się spodoba, zostanie nagrodzona filmem „Hobbit: niezwykła podróż” na DVD.

Macie czas od teraz, do wtorku 7.05.2013 (do 23:59). W środę, ósmego maja zbiorę najciekawsze odpowiedzi, wybiorę te które podobają mi się najbardziej i nagrodzę najlepsze. Wybór będzie subiektywny, ale na pewno zwrócę uwagę zarówno na jakość wykonania pracy konkursowej, jak i pomysł. O wygranej może zdecydować wszystko. Zaskoczcie mnie.

Powodzenia!

Na deser jeszcze kilka fotek tego co możecie wygrać.

Tutaj znajdziecie pełny regulamin konkursu.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.