Mariusz „Pudzian” Pudzianowski VS James Thompson – gdzie oglądać?

KSW 17 Pudzian
W sobotę, 26 listopada, w łódzkiej Atlas Arenie Mariusz „Pudzian” Pudzianowski zmierzy się ponownie z Anglikiem Jamesem Thompsonem. Podczas gali KSW 16 Pudzian poległ pod naporem pięści z wysp. Czy na KSW 17 będzie inaczej? Walkę będzie można oglądać w HD. Gdzie?

KSW to Konfrontacja Sztuk Walki. Gwiazdami 17. edycji imprezy będą Mariusz Pudzianowski, James Thomson, Mamed Khalidov i Paulo Filho. Dwie walki między tymi zawodnikami będą zwieńczeniem wieczoru. Ale sobotni wieczór będzie obfitował w jeszcze więcej znanych nazwisk.

KSW 17 walki

Jak sądzę wielu polskich fanów Pudziana będzie czekało głównie na jego walkę. Mariusz Pudzianowski oczywiście zapowiada, że tym razem zejdzie z ringu z tarczą. Zwycięstwo mają mu zapewnić ciężka praca, której nie odbierał sobie po poprzedniej porażce.

Dwa razy przegrałem z tego samego powodu i wiem, że ciężko jest wam w uwierzyć, że tym razem będzie inaczej. Ale uwierzcie, Pudziana nie należy skreślać

– mówi Mariusz „Pudzian” Pudzianowski i zaprasza na galę.

No to teraz szczegóły.

Jeśli walkę chcecie obejrzeć na żywo, w Łodzi, to bilety możecie kupić tutaj. Ceny zaczynają się od 35 złotych, a kończą na 1300 zł.

Jeśli nie macie możliwości jechać do Łodzi, to transmisję spotkania będzie można obejrzeć na antenie telewizji:

  • Polsat,
  • Polsat HD,
  • Polsat Sport,
  • Polsat Sport HD.

Osoby odcięte od oferty Polsatu mogą też śledzić zmagania Pudziana przez ipla.tv. Dostęp do walki można kupić na stronie ksw.ipla.tv. Koszt dostępu do pojedynczej transmisji to:

  • 7 zł – przy płatności przelewem lub kartą,
  • 11.07 zł – przy płatności SMS-em.

Transmisja z KSW 17 rusza w sobotę, 26. listopada o godzinie 20:00.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.