Masa Kultury 4 – atak rimejków [podcast]

Masa-Kultury-4
Wracamy zremasterowani, zrimejkowani i w 3D! W czwartym odcinku Masy Kultury zabieramy się za temat rimejków. A że to strasznie grząski grunt to ja i Michał z Masy Kultury potrzebowaliśmy pomocy. W nagraniu wspomógł nas Michał Szczerba miłośnik kina i organizator akcji ratowania starych kin (Ratujmy Stare Kina!). Także po raz pierwszy (i pewnie nie ostatni) nagrywamy w trójkącie.

Temat zaproponowałem ja, przejęty teaserem trailera rimejku Pamięci Absolutnej, w której Collin Farell ma zastąpić Arniego (wideo znajdziecie poniżej). I choć Collina nie lubimy, bo zbezcześcił nasze dobro narodowe (Alicję Bachledę Curuś), to rękawicę unieśliśmy i potraktowaliśmy jako punkt wyjścia do dyskusji na temat sensowności robienia rimejków.

Znowu dominuje kino, ale nie brakuje też paru zdań o serialach i grach. A w finale Michał opowiada o swojej akcji, więc jeżeli lubicie stare kina to warto poczekać.

Masa Kultury – remake

Jesteśmy też oczywiście na iTunes. Poprzednie odcinki podcastu znajdziecie tutaj.

A poniżej najnowszy zwiastun nowej „Pamięci Absolutnej”, w której tym razem niestety nie zrobimy sobie wycieczki na Marsa.

W tle podcastu słyszycie muzykę DannoSongs – Free Royalty Free Creative Commons Music. Dajcie znać, czy wolicie słyszeć jak coś przygrywa wam w tle, czy wolicie słuchać nas bez przeszkadzajek.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.