Masa Kultury podcast 10 – Avengers (gościnnie też Diablo III)

Masa Kultury - Avengers

Jak dowiedli amerykańscy naukowcy – dzisiejszy odcinek Masy Kultury w 92,42% poświęcony jest filmowi Avengers. Będzie więc dużo o facetach w trykotach, ubierających majtki na kalesony. Trochę czasu zagarnęło także Diablo 3, bo to co dzieje się wokół tej gry to już istny szał i popkulturowy zryw wszelkiej maści domorosłych barbarzyńców, łowców demonów, czarowników, szamanów i mnichów. Dowodem na to niech będzie fakt, że moja cudowna żona w ten weekend miała zmienny humor podyktowany równie sinusoidalnym stanem serwerów Blizzarda ;) Ale głównie rozmawiamy o Hulku, Iron Manie, Kapitanie Ameryce, Thorze i jędrnych kształtach Scarlett Johansson :)

W tym odcinku obok mnie i Michała Kowala z Masy Kultury usłyszycie Konrad Hildebranda, czyli nowo mianowany redaktor naczelny serwisu (a nie bloga!) o grach polygamia.pl. Stali czytelnicy Obywatela pamiętają pewnie, niedawny wywiad jaki przeprowadziłem z Konradem.

Miłego słuchania i uważajcie na naprężone mięśnie Chrisa Hemswortha i równie jędrne pośladki Scarlett Johansson ;)

 

A co z tej dyskusji wynikło? Sprawdźcie sami słuchając poniżej, lub ściągając podcast w wersji na urządzenia mobilne, tutaj

UWAGA! W przyszłym tygodniu podcast będzie zapewne troszkę opóźniony (chociaż nie jest to jeszcze pewnik).

Archiwum podcastów znajdziecie tutaj. Zachęcam też do subskrybowania nas na iTunes.

PS

W tle słyszycie muzykę DannoSongs – Free Royalty Free Creative Commons Music.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.