Masa Kultury podcast 7 – historia alternatywna

Jakby Hitler zginął przed wojną to nie wyzwałbym swojego wykładowcy… W tym odcinku wraz z Michałem z Masy KulturyMarcinem Wełnickim, autorem „Testamentu Damoklesa” i „Śmiertelnego Boga”, którego możecie znać z kampanii na PirateBay, rozmawiamy o rzeczywistości alternatywnej. Nie zabrakło „Człowieka z wysokiego zamku”, „Vaterland” i gier „Red Alert”. Miłego słuchania.

Podcast w wersji na urządzenia mobilne pobierzecie, tutaj. Oczywiście jak zwykle możecie odsłuchać go w eleganckim playerze poniżej:

 

To co słyszycie na początku podcastu to fragment intra z oryginalnej gry Red Alert (z niej też pochodzi ilustracja wpisu). Natomiast zaraz później rozbrzmiewa Marsz Sowiecki z Red Alert 3.

A z ogłoszeń duszpasterskich – tak jakoś wyszło, że przeszliśmy na tygodniowy cykl dorzucania nowych odcinków. Zasadniczo więc nowej Masy Kultury możecie spodziewać się zawsze w niedziele lub poniedziałek (no chyba, że zrobimy sobie urlop :)

Archiwum podcastów znajdziecie tutaj. Zachęcam też do subskrybowania nas na iTunes.

PS

W tle słyszycie muzykę DannoSongs – Free Royalty Free Creative Commons Music.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.