Jeśli uczycie się angielskiego z tytułów filmów, to wiedzcie, że Arrival znaczy „nowy początek”.

W tym odcinku podcastu Masa Kultura mówimy głównie o filmie Arrival Denisa V. Najpierw przez chwilę bezspoilerowo, a później w specjalnej sekcji VIP z widzami nie bojącymi się spoilerów.

Poza tym w tym odcinku również:

  • Wojna starego człowieka, którą recenzował już na blogu Michał.
  • Film Nerve, twórców ciekawego Catfish, czyli Dave Franco i Emma Roberts w czymś co mogło być jednym z ciekawszych komentarzy na temat społeczeństwa informatycznego XXI wieku… ale nie jest.
  • Black Mirror, ze szczególnym uwzględnieniem najnowszego trzeciego sezonu zrobionego dla Netflixa. Są perełki, ale i kozie bobki.
  • Czy żyjemy w czasach renesansu dobrego, inteligentnego Science Fiction, którego twórcy chcą pokazać coś więcej niż tylko bum, bum, piu, piu?

POBIERZ MASA KULTURY – TYTANY KONTRA DOKTOR DZIWAGO
 

Wszystko to za darmo, no chyba, że chcecie wesprzeć mnie na Patronite. Podcast dostępy w jakości ultra super high definition combo raw 19K, a w jeszcze większej na YouTube. Wszystkie prawa do słów „masa” i „kultura” należą oczywiście do Disney’a, a my je tylko piracimy.

Zapiszcie się na naszą grupę dyskusyjną na Facebooku jeśli chcecie dostać darmową porcję powietrza i 30 gramów radości.

Zostawiajcie komentarze, udostępniajcie i recenzujcie nas na iTunes, bo ja nie, to nie będzie więcej podcastu. Serio.

Poniżej wersja wideo podcastu

 

W tle podcastu użyto muzyki ROYALTY FREE MUSIC by BENSOUNDArchiwum podcastów znajdziecie tutaj.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.