Myślę więc bloguję – blog roku 2011

Myślę więc bloguję

W przerwie między jednym, a drugim wpisem z CES 2012 mówię: myślę więc bloguję i dołączam do konkursu Blog Roku 2011 w kategorii blogi profesjonalne. Z czystej ciekawości, by połechtać własne ambicje i dlatego, że akurat blogów technologicznych prowadzonych przez prawdziwych zapaleńców tam brakuje. Szanse mam mniejsze niż Manta na wyprzedzenie Sony, ale nie dlatego to robię. O co kaman?

Blog Roku to coroczny konkurs na blog roku. Szalenie skomplikowana sprawa prawda? ;) Właśnie kończą się zgłoszenia do siódmej edycji plebiscytu. Aktualnie na liście zgłoszonych blogów jest 3525 stron. Rywalizują one w 10 kategoriach. W jury widać takie osoby jak Michał Żebrowski, Martyna Wojciechowska, Tomasz Sianecki czy niezmiernie inteligentna, błyskotliwa i piękna Natalia Hatalska. Tej ostatnie jurorce podlizuję się bezczelnie bez skrupułów, bo odpowiada ona za kategorię do której dodałem Obywatela HD.

Czy mam jakieś szanse? Jasne, że nie. Ale co z tego? Od kilku miesięcy prowadzę ten blog starając się dzielić z Wami moją wiedzą i pasją. Czasem się ze sobą zgadzamy, a innym razem nie, ale przynajmniej mamy wspólne miejsce do wymiany odmiennych poglądów. Dlatego dołączam do konkursu, bo mimo, że znam wielu blogerów lepszych ode mnie, to niewielu bardziej zadowolonych.

Dzięki za odwiedziny. Skoro to czytacie, to chyba się Wam podoba. Cieszę się.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.