Nick Nolte – 3D wywołuje psychozę

Nick Nolte w 3D

Nick Nolte, Dustin Hoffman, scenarzysta David Milch i reżyser Michael Mann spotkali się niedawno na panelu dyskusyjnym sieci HBO dotyczącym nowego serialu tej stacji – „Luck”. Jego pilot można już było obejrzeć przed świętami. Zapowiada się ciekawie. Jeszcze bardziej interesująca jest jednak wypowiedź Nicka Nolte, który uważa, że 3D może powodować załamanie psychiczne.

Hollywood Reporter opisał panel dyskusyjny „Luck” jako połączenie niezręczności, komizmu i braku spójności. Patrząc na cytaty ze spotkania nie dziwię się dlaczego.

3D rozłącza gałki oczne i soczewki od mózgu. To tak jakby mózg sam tworzył halucynację 3D. Niedługo stwierdzą, że oglądanie telewizji 3D przez 6 godzin powoduje załamanie psychiczne. Mogę wam tylko powiedzieć, że Australia już prowadzi badania

– powiedział Nick Nolte, wyjaśniając, że lubi telewizje, ale tylko jeśli ilość wymiarów jest ograniczona.

Nolte ma już na karku 71 lat, więc przysługuje mu święte prawo każdego staruszka do wygadywania bzdur. Ciekaw jestem tylko czy aktor wpadł na swoje rewelacje sam, czy może pomogły my jakieś środki wspomagające? A może przed spotkaniem z dziennikarzami oglądał za długo filmy 3D? ;)

Poniżej deser w postaci rzutu okiem na wspomniany serial.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.