Novero Solano – ale to już było… I się nie przyjęło

novero tablet laptop ces2012

Wpis pochodzi z bloga Tabletowo.pl.

Producenci dwoją się i troją, żeby zaoferować nam nietypowe rozwiązania, które mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. I tak, od jakiegoś czasu możemy zapoznawać się z wieloma projektami łączącymi w sobie tablety i netbooki – jedne bardziej interesujące, inne nieco mniej. Jak jest w przypadku Novero Solano?

Urządzenie to nie jest niczym innym, jak modelem Dell Inspiron Duo, tyle że od innego producenta. Jest to netbook, którego ekran (bez ramki, która zostaje w niezmienionej pozycji) można obracać tak, by jego wyświetlacz położył się na klawiaturze. O wielkim sukcesie urządzenia Della nie słyszeliśmy, podobnie najprawdopodobniej będzie w przypadku Novero Solano. Nie ma jednak wątpliwości, że mimo wszystko sprzęt ten przyciąga wzrok, bo niewielu producentów zdecydowało się na taki zabieg.

To, co na chwilę obecną wiemy o Novero Solano, to fakt, iż pracuje pod kontrolą Windows 7 oraz został wyposażony w 10-calowy wyświetlacz, procesor Intel Atom Cedar Trail, dwa porty USB oraz wyjście HDMI.

Novero Solano ma wejść do sprzedaży w lutym w nieznanej na ten moment cenie.

Wpis pochodzi z bloga Tabletowo.pl.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.