Nowe okulary 3D od LG

Nowe okulary 3D LG
Wpis pochodzi z Multi-bloga.

Seria LG Cinema 3D koreańskiego producenta, daje znakomite możliwości do tworzenia tanich, a zarazem bardzo atrakcyjnych okularów 3D. Pasywne szkła polaryzacyjne nie wymagają żadnej elektroniki w oprawkach, więc są tanie jak barszcz. Mogą być też ładne.

LG pokazało trzy nowe szkła. Na poniższym zdjęciu widać od prawej model F310, F360 i F320.

Nowe okulary 3D LG

Jak widać są tu zarówno zwykłe okulary jak i nakładki na szkła korekcyjne. LG chwali się, że model F310 waży 20 procent mniej niż szkła z zeszłego roku i podkreśla ciekawą stylistykę model F360. Prawda jest taka, że wiele więcej o tych dodatkach powiedzieć nie można. Okulary pasywne mają to do siebie, że są banalnie proste. To zresztą ich największa zaleta. Nie ma tu migających szkieł zsynchronizowanych z ekranem telewizora, nie ma komunikacji na podczerwień… to po prostu odpowiednio spolaryzowany materiał w ciekawej oprawce.

Być może dlatego w informacji prasowej na temat nowych okularów pojawiły się też wzmianki o innych nowościach dotyczących usługi Smart TV. LG obiecuje rozwój swojej platformy internetowej w nowym roku. Zapowiada pilota zdalnego sterowania z wbudowanym mikrofonem do komend głosowych oraz integrację komunikacji bezprzewodowej WiDi.

Póki co to tyle. Na targach CES w Las Vegas zobaczymy zapewne więcej nowości.

Wpis pochodzi z Multi-bloga.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.