Odtwarzacz CD za 5000 zł

Wpis pochodzi z Multi-bloga. W czasach gdy odtwarzacz Blu-ray można kupić za kilkaset złotych, a player DVD jest tańszy niż wyjście do kina całą rodziną, firma Naim proponuje stacjonarny sprzęt CD za 995 funtów. To około 5000 zł.

Mowa o widocznym na zdjęciu odtwarzaczu CD5si. Jest to nowa wersja już znanego playera CD5i. Prawie identyczna pod względem wyglądu, ale z nowym wnętrzem. CD5si ma nowy mechanizm poruszania płyty, mający wpłynąć na trwałość sprzętu. Jest tu też nowatorski rodzaj tacki. Dość nietypowej.

Firma zapewnia też o znakomitej jakości brzmienia dzięki przetwornikowi analogowo-cyfrowemu Burr-Brown PCM 1793, takiego samego jak w odtwarzaczach sieciowych Naim, ale zoptymalizowanego specjalnie pod CD.

A po co nam w 2012 roku odtwarzacz CD?

Ktoś może się zastanawiać dlaczego zużywamy tak dużo środków na coś co jest postrzegane jako umierający rynek. Zmniejszający się – być może, ale zdecydowanie nie umierający. W niektórych regionach sprzedaż odtwarzaczy CD spoza budżetowych kategorii nawet rośnie

– wyjaśnia producent.

Czyli bylibyście skłonni zapłacić 5000 zł za znakomity odtwarzacz CD?

Wpis pochodzi z Multi-bloga.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.