Okulary 3D od Gilesa Deacona

Okulary Gilesa Deacona

LG wydało niedawno serię paneli Cinema 3D z która ma pasywne okulary trójwymiarowe. Ich zalety są dwie – brak migotania i cena o kilkaset złotych niższa niż w przypadku szkieł aktywnych. Chyba, że mówimy o luksusowej edycji limitowanej.

Widoczne na zdjęciu szkła zostały zaprojektowane przez Gilesa Deacona. To angielski projektant mody znany najbardziej ze współpracy z High Street i New Look. Deacon zaprojektował okulary 3D dla LG, które kosztują 30 funtów za sztukę (około 130 złotych).

LG tworzy innowacyjne i podniecające produkty i te okulary mają do podkreślać. GILES to marka tworząca trendy, używając do tego celu potocznej stylistyki, z dużą ilością kolorów i śmiałych, charakterystycznych punktów.

Okulary Gilesa Deacona 2

Czy mimo wszystko mogę powiedzieć, że okulary są brzydkie? Żaden ze mnie krytyk mody, więc szanowni czytelnicy mogą moje uwagi śmiało zignorować, ale i tak uważam, że okulary 3D pana Deacona wyglądają jak rekwizyt wyjęty prosto ze skrzyni cyrkowego klauna.

Jeśli się ze mną nie zgadzacie i macie ochotę je kupić, to można to zrobić tylko w Selfridges Oxford Street i na www.selfridges.com.

 

Źródło: TechRadar

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.