OLED w kierownicy BMW

BMW M Performance

Walka na telewizory OLED zacznie się dopiero za jakieś dwa lata, więc póki co trzeba skupić się na czymś innym. Na przykład przemyśle motoryzacyjnym. Tam OLED poczyna sobie coraz odważniej… I kosztuje krocie!

Jeśli czytacie mnie na Gazecie, to pewnie widzieliście już wpis o technologii OLED wykorzystywanej w samochodach i motocyklach. Jest tego masa, a niektóre koncepcje mogą przyprawić o zawrót głowy. Pamiętacie chociażby model Audi naszpikowany OLEDami?

Na takie gadżety jeszcze trochę poczekamy. Już teraz można jednak kupić coś skromniejszego, ale równie ciekawego – kierownicę. Chodzi konkretnie o model M Performance firmy BMW. Ma on wbudowany mini wyświetlacz OLED oraz dwa rzędy diod LED. Informują one o zużyciu paliwa, prędkości, temperaturze oleju i wody itp.

Czy jest jakiś problem? Tak, kierownica M Performance kosztuje 1700 dolarów, więc około 5500 zł. Znam kierowców, których całe samochody były tańsze ;)

 

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.