Pierwsze na świecie projektory obrotowe Sharp XG-SV100W i XG-SV200X

Sharp XG-SV100X

Wpis pochodzi z Multi-bloga.

Sharp wprowadza do swojej oferty dwa nowe projektory: XG-SV100W i XG-SV200X. Nowa seria posiada unikalną cechę:  projektory te dzięki opcjonalnemu modułowi obrotowemu zapewniają wyjątkową elastyczność projekcji. Mogą one obracać się do 360 stopni w poziomie.

Tym samym, za sprawą tylko jednego urządzenia możliwe jest przeprowadzenie prezentacji na 8 ekranach rozmieszczonych w różnych miejscach pomieszczenia.

Projektory XG-SV100W i XG-SV200X wbudowane mają 8 banków pamięci. Oznacza to, że urządzenie zapamiętuje do ośmiu ustawień obrazu, m.in.: rozdzielczość, położenie, ostrość, korekcję geometryczną w obu osiach. Tylko za sprawą przyciśnięcia jednego przycisku na pilociemożemy zmienić miejsce prezentacji.

Sharp xg-3 miniSharp XG-SV100W oferuje jasność na poziomie 4500 ANSI lumenów, rozdzielczość wXGA (1280 x 800). W przypadku modelu XG-SV200X o rozdzielczości XGA (1024 x 768) jasność wynosi 5000 ANSI lumenów. Oba projektory posiadają współczynnik kontrastu równy 2000:1, dwukrotny zoom optyczny oraz funkcję „lens shift” (pozioma i pionowa regulacja obiektywu).

Modele z nowej linii projektorów 3D Ready dzięki użyciu technologii DPL-link i interfejsowi pozwalającemu na stosowanie specjalnych okularów umożliwiają oglądanie materiałów filmowych w formacie 3D. Dodatkowo technologia DLP z funkcjami BrilliantColorTM (TI) gwarantuje najwyższą jakość obrazu, która może być dostosowana do indywidualnych wymagań. Projektory wyposażono m.in. w gniazda: HDMI, Computer/Component, S-Video, Video, Audio – mini jack i RCA, USB.

10-watowy system audio pozwala wzbogacić prezentację o akcenty dźwiękowe. Do urządzenia można również podłączyć zewnętrzny zestaw muzyczny. Oba modele są w sprzedaży od października w cenie 20 tys. zł brutto.

Wpis pochodzi z Multi-bloga.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.