Platforma n i Cyfra+ razem na wiosnę

O tym, że Platforma n i Cyfra+ się łączą wiemy od września. Teraz pojawiają się pierwsze plotki o planowanym starcie nowej platformy.

Informacje nie są jeszcze zbyt konkretne, więc wiele może się jeszcze zmienić. Na różnych profilach Facebookowych można jednak przeczytać o dacie startu w okolicach kwietnia 2013. Miesiąc ten nie jest jednak pewny.

Nowa oferta zostanie uruchomiona na wiosnę. Absolutnie nie potwierdzam żadnych innych, bardziej szczegółowych informacji dotyczących terminu jej udostępnienia

– wyjaśnia Michał Stryjecki, p.o. Dyrektora ds. Public Relations nC+.

Sat Kurier informuje również, że mimo iż do oficjalnego startu nowej platformy zostało jeszcze sporo czasu, to dwie telewizje już ze sobą współpracują. Na przykład kanał Planete+ sponsoruje wybrane audycje TVN24, Canal+ Sport pokazuje bramki z ostatniej kolejki Ligi Mistrzów, Ligi Europy UEFA i włoskiej serii A (prawa do nich ma ITI), a fragmenty meczów lig zagranicznych z oferty Canal+ będzie można zobaczyć również na nSport.

Co myślicie o tym połączeniu? Widzowie na nim zyskają czy stracą?

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.