Platforma n usuwa 7 kanałów, ale dodaje 8 innych

Hustler zamiast Cartoon Network
Pod koniec tego i na początku przyszłego roku zajdzie trochę zmian w ofercie programowej n’ki. Zniknie kilka kanałów, na ich miejsce pojawią nowe. Wiadomo już co i kiedy. Nie obejrzymy już Dextera i Dee Dee na Cartoon Network, ale na ich miejsce pojawią się nagie panie w HD i 3D. W związku z tymi drugimi bez odpowiedzi pozostaje tylko najważniejsze pytanie – kiedy Hustler HD/3D?

Bez zbędnego wodolejstwa podaję zmiany (za SatKurierem).

15 grudnia 2011

  • dodane: nPremium, nPremium 2, nPremium 3, nPremium 4 (kanały w wysokiej rozdzielczości)
  • znikają: nFilm HD, nFilm HD 2

31 grudnia 2011

  • znikają: TVN HD +1, Cartoon Network, Boomerang, TCM – Turner Classic Movies, CNN International

styczeń 2012

  • dodane: Nick Jr., Nickelodeon HD

luty 2012

  • dodane: Disney Junior

Usunięcie TVN HD+1 nikogo raczej nie zdziwi. Już o tym pisałem. Szkoda jednak, że nadawca nie doszedł do porozumienia z Turner Broadcasting System. Strata takich stacji jak Cartoon Network, TCM czy CNN International będzie zapewne dla wielu widzów dość bolesna.

A co ze wspomnianym na początku kanałem dla widzów dorosłych Hustler HD 3D? Póki co nie wiadomo kiedy pojawi się on w ofercie n’ki. Ale pojawi się zapewne niedługo, bo już jest wspominany na stronie n’ki. Zresztą konkurencja już go ma i nęci golizną nie tylko w wysokiej jakości, ale i trójwymiarze. Trzeba gonić peleton.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.