Polecam raport o Smart TV w Polsce

Raport Smart TV

Przez ostatnie miesiące miałem okazję współtworzyć coś bardzo ciekawego. Raport o stanie Smart TV na rynku Polskim. Najbardziej wnikliwy i konkretny jaki do tej pory powstał. Polecam go Wam serdecznie.

Pomysł bliskiego przyjrzenia się rynkowi Smart TV zrodził się w głowie Grzegorza Marczaka z Antyweb.pl. Z przyjemnością zgodziłem się mu pomóc w realizacji tego projektu.

Przez ostatnie miesiące rozmawiałem z producentami, testowałem ich platformy Smart TV, sprawdzałem możliwości i wyciągałem wszystkie zalety i wady. Powstał z tego największy przegląd Smart TV w Polsce. Zbiór konkretnych informacji o tym na co stawiają producenci, co oferują w swoich platformach Smart TV i w jakim kierunku się rozwijają. Przyjrzałem się najważniejszym graczom, opisałem ich propozycje, a całość okrasiłem analizą dwóch badań przeprowadzonych przez Millward Brown i Antygrupę.

 

Wszystkie teksty w raporcie, nie licząc wstępniaka i felietonów, są mojego autorstwa, więc z dumą zapraszam Was do odwiedzenia Antywebu i ściągnięcia darmowego raportu o Smart TV w Polsce.

 

 

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.