Polsat dłużej w Telewizji Na Kartę

Telewizja na kartę

Telewizja Na Kartę (TLK) schodzi powoli ze sceny, ale osoby korzystające jeszcze z oferty tego nadawcy, ucieszą się z przedłużenia promocji dotyczącej Polsatu.

Polsat jest dostępny na stałe w bliźniaczo podobnej ofercie Telewizji „n” na kartę. W przypadku TLK miał być dostępny w ofercie tylko do końca sierpnia. Na szczęście promocja specjalna została przedłużona do końca tego roku. Tak więc osoby używające TLK mogą cieszyć się Polsatem do 31 grudnia 2011.

Dostęp do programu zostanie włączony wszystkim klientom, którzy w Okresie obowiązywania Promocji, będą mieli dostęp do pakietu Domowego HD

– pisze nadawca w regulaminie promocji. Co prawda jest też zastrzeżenie, że nadawca może wycofać promocję lub zmienić jej warunki w dowolnym momencie, ale do końca roku nie zostało tak dużo czasu by się tego jakoś szczególnie obawiać.

Inna sprawa, że nowi widzowie nie mają raczej czego szukać w TLK. Osoby zainteresowane telewizją na kartę powinny raczej rzucić okiem na ofertę platformy n na kartę. Obecnie wygląda na to, że ten projekt utrzyma się na rynku dłużej.

n na kartę

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.