Mam najlepszych rodziców na świecie. Wspaniałych. Chciałbym, byście ich poznali.

Spośród ludzi których znam, moi rodzice są najbardziej niezwykli.

Poniższymi filmami chcę podziękować im za wszystko co dla mnie zrobili. Dzięki nim jestem takim człowiekiem, jakim jestem. I dobrze mi z tym, bo również dzięki nim nauczyłem się lubić samego siebie i kochać innych. Wiem, brzmi to mocno cukierkowo. Dzisiaj nie przeszkadza mi jednak, że komuś może przez chwilę nie spodobać się laurkowy styl. Dwa filmy, które chciałem Wam pokazać, to najbardziej osobiste materiały jakie kiedykolwiek zrobiłem. I zapewne jakie kiedykolwiek zrobię. Nakręciłem je dla rodziców i dla siebie.

Wam chcę po prostu pokazać jak rewelacyjnych mam rodziców.

Moja mama jest najlepsza na świecie! Zawsze poświęca mi 100% uwagi, cierpliwości, spokoju i rad. Nigdy na mnie nie krzyczy i nie krytykuje. Zamiast tego rozmawia ze mną i szanuje.

Ten szacunek ukształtował mnie jako człowieka i nauczył serdeczności względem innych.

Mój tata zawsze zachowuje pozytywną energię. Zawsze. Bez względu na wszystko. Promieniuje nią i zaraża. Kocham w nim tę cechę. Chcę podziękować mu za to, jak wiele nauczył mnie o tym, że warto być dobrym dla innych, że nie trzeba bać się ciężkiej pracy, o ile robi się to, co się lubi.

Jest rewelacyjny!

Jeśli poświęciliście kilkanaście minut na poznanie moich rodziców, to bardzo Wam za to dziękuję.

Zadzwońcie dzisiaj do taty albo mamy. Powiedzcie im, że ich kochacie i dziękujecie.

Obiecuję, że będziecie tak samo zadowoleni jak oni.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.