Prawie jak Android TV za 135 zł [short]

Jeśli nie macie w telewizorze funkcji Smart, a chcielibyście mieć, to trafiła się fajna promocja. Za 135 zł możecie dzisiaj dodać funkcje internetowe do swojego sprzętu za pomocą Google Chromecast. Niezła promocja.

W sklepie iBOOD możecie dzisiaj kupić przystawkę Google Chromecast za niecałe 105 zł. Do tego wysyłka za 30 zł. Nie wiem czym oni to wysyłają. Chyba tresowanymi sowami. Ale 135 zł, to i tak mniej niż zazwyczaj, więc nawet z drogą wysyłką oferta jest ciekawa.

Jeśli nie macie Smart TV, a chcielibyście mieć, to w ten sposób dodacie do dowolnego odbiornika z wejściem HDMI np. funkcje wybranych aplikacji internetowych, przeglądania sieci przez przeglądarkę czy niesamowicie praktyczną opcję castowania.

To nie jest Android TV, ale jedna z najtańszych, a zarazem najciekawszych opcji Smart TV z przystawki. Szczególnie jeśli używacie telefonu z systemem Android lub/i przeglądarki Chrome w komputerze.

Udanych zakupów.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.