Dzisiaj będę się chwalił. Bo jest czym! Magazyn „Press” nagrodził mnie drugim miejscem w rankingu najlepszych polskich blogów technologicznych.

Niema co ukrywać – „Press” wie co dobre. W Przeglądzie polskich blogerów technologicznych uplasował Obywatela HD na drugim miejscu. Biorąc pod uwagę, że pojawiam się obok tak znakomitych miejsc jak Niebezpiecznik.pl, Hatalska.com, Antyweb czy Spider’s Web, to mam się z czego cieszyć.

Press 2014.04

W razie gdybyście nie lubili czytać ze zdjęć, cytuję:

Ciekawe, regularne wpisy, aktualne informacje, dobre merytorycznie, interesująco zilustrowane. Do tego lekkie pióro. Razem z przystępnym językiem i dużą różnorodnością treści może być wizytówką tego, jak powinien wyglądać dobry blog (…) Nie dziwi, że po wiedzę autora sięgają często inne serwisy.

Ostrzegałem, że będę się przechwalał.

 

Zupełnie serio – dziękuję za wyróżnienie i fajnie, że to co robię podoba się nie tylko Wam, ale i osobom z branży. Tym bardziej, że w uzasadnieniu podkreślono to, co rzeczywiście jest dla mnie najważniejsze – merytoryczne, praktyczne podejście do tematu i sprawdzanie informacji. Właśnie takim miejscem od zawsze miał być blog Obywatel HD i cieszę się, że udało mi się to osiągnąć.

Ranking przygotowali:

  • Marek Konderski –  redaktor naczelny „PC Format”
  • Krzysztof Kurek – prowadzący program „Technologika” w Radiu Zet
  • Piotr Stasiak – szef online Newsweek.pl
  • Tomasz Bitner – redaktor naczelny „Computerworld”, szef redakcji business media w IDG Poland
  • Paweł Paczuski – redaktor naczelny „Komputer Świat”
  • Marcin Powęska – dziennikarz działu Nowe technologie Interia.pl

Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądają wszystkie miejsca w rankingu – polecam kupić kwietniowy numer magazynu „Press”.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.