Pudelek.tv w Smart TV Samsunga już oficjalnie

Pudelek TV
W grudniu informowałem Was o nowych aplikacjach i planach Samsunga związanych z platformą Smart TV. Jedną z nowości miała być aplikacja Pudelka. Wtedy nie mogłem Wam jej jeszcze pokazać. Teraz już tak.

Po nowym roku Samsung komunikuje uruchomienie widgetu sieciowego Pudelka już oficjalnie. Znajdziecie w nim artykuły, zdjęcia i filmy w pięciu działach.

W Pudelek News Video znajdziemy autorskie materiały przygotowywane przez redakcję serwisu Pudelek.tv. Shot Paparazzi oraz Shot Styl to ogromne zasoby codziennie aktualizowanych materiałów wideo z największych imprez lub uchwycone przez fotoreporterów z ukrycia. W kolejnych dwóch działach znajdziemy najbardziej popularne teledyski oraz trailery najnowszych produkcji filmowych

– pisze Samsung w oficjalnej informacji prasowej.

Samsung Smart TV Pudelek TV

Zanim zaczniecie wyśmiewać tę treść, zastanówcie się czy nie znajcie przynajmniej dwóch osób, które odwiedzają Pudelka. To są plotki, celebryci, seks i wiadomości tak nieistotne dla świata, jak to jakich narkotyków nie próbował Leonardo Di Caprio, ile dzieci adoptowali Brad i Angelina czy gdzie Kinga Rusin pokazała stanik. Jednak, uwierzcie lub nie, ale wielu osobom się to podoba. Bez łamania kołem przyznaję się, że piszą tę wiadomość też wsiąkłem w Pudelka na dobre 15 minut. Można się z niego dowiedzieć tylu istotnych rzeczy! ;)

Samsung Smart TV Pudelek TV

Teraz to cudowne marnotrawienie czasu będzie można uprawiać z pilotem od telewizora w dłoni.

Aplikacja Pudelek.tv jest darmowa. Będzie działać na na telewizorach Samsung Smart TV, odtwarzaczach Blu-ray oraz kinach domowych z Blu-ray wyposażonych w platformę Smart TV z 2012 i 2013 roku.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.