Samsungi Galaxy Tab 10.1 zawisną nad Londynem

Samsung Galaxy Tab 10.1

Wpis pochodzi z bloga Tabletowo.pl.

Największy diabelski młyn w Europie, czyli The London Eye, zostanie wkrótce wyposażony w kilkadziesiąt Samsungów Galaxy Tab 10.1, które umilą turystom obserwacje stolicy Anglii.

Każdy wagonik zostanie wyposażony w 6 tabletów (zdjęcie prezentuje tylko „prototyp” – tak spektakularnie to wyglądać nie będzie). Na tabletach będą zawarte informacje o określonych punktach Londynu, które obserwować można z Oka. Dodatkowo będziemy mogli podziwiać modele 3D widoków zza szyby wagonika – taka atrakcja na ewentualność słynnej londyńskiej mgły ;)

Zawartość tabletów opracowana została przez LMC Design oraz Henry Stuart Photography z użyciem technologii zdjęć panoramicznych (360 stopni).

Przedstawiciele firmy zarządzającej młynem twierdzą, iż turyści testujący tablety uznali je za interesujący dodatek i cenne źródło dodatkowych informacji o mieście. Ponadto, urządzenia Samsunga poprawiać mają walory estetyczne i ogólną atrakcyjność wnętrza wagoników.

Do maja każdy z wagoników ma mieć zainstalowany swój zestaw tabletów, a my gratulujemy samemu Samsungowi kapitalnej reklamy swoich urządzeń. Biorąc pod uwagę fakt, że The London Eye odwiedza blisko 4 miliony ludzi rocznie, jest się z czego cieszyć.

Wpis pochodzi z bloga Tabletowo.pl.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.