Share Week – gdzie ostatnio zaglądam?

Andrzej Tucholski z JestKultura dzieli się swoimi ulubionymi stronami i zachęca do tego samego innych. Pomysł mi się podoba, więc dołączam do Share Week i podrzucam moje typy. Was też namawiam. Co ostatnio czytacie, słuchacie, oglądacie?

Moje typy to:

  • Radio SK – jeśli lubicie Stephena Kinga, to musicie posłuchać tego podcastu. Jeśli nie jesteście jego fanami – też polecam. Audycja robiona z miłości, przez ludzi z pasją.
  • Zakazana Planeta – serwis filmowy dla snobów… czyli coś dla mnie. Do niedawna John J Adams wydawał się martwy, ale teraz okazuje się, przebudził się z hibernacji i znów nadaje. Jeśli uznajecie się za nerdów, to musicie tam zajrzeć. Poczujecie się jak w domu :)
  • Boli Blog – jestem facetem. Jako przedstawiciel tej płci muszę od czasu do czasu spojrzeć na cycki i porechotać tępo z głupich żartów. Na Boli Blog mogę zrobić to wszystko za jednym razem. Świetna stronka o (wcale nie tak) lekko erotycznym zabarwieniu. Jeszcze bardziej pikantnego smaku dodaje jej fakt, że autor rysuje od lat, a mimo to nadal chce pozostać anonimowy.
  • Pyta – a teraz mniej niszowo, bo a to panowie z Pyty pojawią się w jakiejś gazecie, a to przejmują telewizję. I dobrze! Niech im się wiedzie, bo nikt w Polsce nie zadaje takich pytań jak oni. Bezkompromisowości mogliby nauczyć kilku „poważnych” dziennikarzy. Poczucia humoru też.
  • Max Kolonko na YouTube – Mariusz Max Kolonko na YouTube pokazuje, że czasem wystarczy mówić ciekawie o ważnych rzeczach. I wcale nie trzeba dodatkowych wodotrysków. Tego gościa zawsze słucha się przyjemnie. A teraz jeszcze bardziej, bo przez UouTube, kiedy nam się zachce.

 

Teraz czekam na Wasze ulubione. Co ostatnio lubicie czytać, oglądać, słuchać?

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.