Andrzej Tucholski z JestKultura dzieli się swoimi ulubionymi stronami i zachęca do tego samego innych. Pomysł mi się podoba, więc dołączam do Share Week i podrzucam moje typy. Was też namawiam. Co ostatnio czytacie, słuchacie, oglądacie?

Moje typy to:

  • Radio SK – jeśli lubicie Stephena Kinga, to musicie posłuchać tego podcastu. Jeśli nie jesteście jego fanami – też polecam. Audycja robiona z miłości, przez ludzi z pasją.
  • Zakazana Planeta – serwis filmowy dla snobów… czyli coś dla mnie. Do niedawna John J Adams wydawał się martwy, ale teraz okazuje się, przebudził się z hibernacji i znów nadaje. Jeśli uznajecie się za nerdów, to musicie tam zajrzeć. Poczujecie się jak w domu :)
  • Boli Blog – jestem facetem. Jako przedstawiciel tej płci muszę od czasu do czasu spojrzeć na cycki i porechotać tępo z głupich żartów. Na Boli Blog mogę zrobić to wszystko za jednym razem. Świetna stronka o (wcale nie tak) lekko erotycznym zabarwieniu. Jeszcze bardziej pikantnego smaku dodaje jej fakt, że autor rysuje od lat, a mimo to nadal chce pozostać anonimowy.
  • Pyta – a teraz mniej niszowo, bo a to panowie z Pyty pojawią się w jakiejś gazecie, a to przejmują telewizję. I dobrze! Niech im się wiedzie, bo nikt w Polsce nie zadaje takich pytań jak oni. Bezkompromisowości mogliby nauczyć kilku „poważnych” dziennikarzy. Poczucia humoru też.
  • Max Kolonko na YouTube – Mariusz Max Kolonko na YouTube pokazuje, że czasem wystarczy mówić ciekawie o ważnych rzeczach. I wcale nie trzeba dodatkowych wodotrysków. Tego gościa zawsze słucha się przyjemnie. A teraz jeszcze bardziej, bo przez UouTube, kiedy nam się zachce.

 

Teraz czekam na Wasze ulubione. Co ostatnio lubicie czytać, oglądać, słuchać?