Spar Zephyr – głośniki Bluetooth czy ładowarka dla komórki i tabletu?

Głośniki Zephyr

Firma Spar jest jedną z niewielu, które zrozumiały, że robienie bezprzewodowych głośników Bluetooth dla sprzętu przenośnego nie ma sensu, jeśli nie zadba się o duży zapas energii. Co z tego, że podłączę do nich iPhone’a, skoro siądzie on trzy razy szybciej niż zwykle? Dlatego widoczne na zdjęciu głośniki Zephyr mogą ładować komórkę, tablet czy dowolne inne urządzenie przez USB.

Póki co głośniki nie są jeszcze dostępne, ale już wiadomo, że gdy wreszcie pojawią się w sklepach, to będą sprzedawane w trzech wersjach w cenach od 100 do 160 dolarów (maksymalnie 520 zł, u nas pewnie będzie drożej). Najniższy będzie model Zephyr 300 w obudowie z plastiku. Droższe zestawy 500 i 550 będą zamknięte w aluminium.

Głośniki Zephyr

Wbudowana bateria ma pozwolić na kolejno 12 i 28 godzin grania. Wydajność spadnie oczywiście jeśli użytkownik skorzysta ze wspomnianej funkcji ładowania komórki. Ale to nic, ważne że taka opcja będzie dostępna.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.