Star Wars – Han Solo dostanie swój film, a Darth Vader pojawi się w Rogue One!

Nowe wieści ze świata Gwiezdnych Wojen, który niedługo napuchnie od nowych produkcji  jak wielki balon! Filmów Star Wars będzie tyle, że jeszcze się Wam znudzą.

Disney kupił firmę Lucasfilm za 4 miliardy dolarów. Jeśli myślicie, że firma będzie długo czekać z odzyskaniem tych pieniędzy, to jesteście bardzo naiwni.

25 grudnia do polskich kin wejdzie epizod VII gwiezdnej sagi – Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy. W następnych latach pojawią się kolejne części głównego trzonu fabularnego.

Ale to dopiero początek ogromnych planów Disney’a związanych z tą marką.

Gareth Edwards, reżyser rewelacyjnych Monsters i równie znakomitej Godzilli, zajmie się filmem Star Wars Anthology: Rogue One. Będzie to historia osadzona w przeszłości, której bohaterami staną się zbuntowani piloci gwiezdnych myśliwców próbujący wykraść plany Gwiazdy Śmierci.

Film ma być Star Warsową wersją kina wojennego. Wybór reżysera gwarantuje nam spektakularne kino z kreatywnym podejściem do efektów specjalnych. Dzisiaj dowiedzieliśmy się też, że w filmie pojawi się Darth Vader! Prawdopodobnie tylko jako holoprojekcja lub postać na ekranie, ale jednak!

Premiera 16 grudnia 2016. Wystąpi między innymi Sam Claflin, Felicity Jones, Ben Mendelsohn, Diego Luna, Riz Ahmed i Forest Whitaker.

 

Koniec? Skądże by znowu!

Christopher Miller i Phil Lord znani z prac przy The LEGO Movie, Cloudy with a Chance of Meatballs, 21 i 22 Jump Street zajmą się Star Warsową opowieścią o wczesnych przygodach przemytnika Hana Solo.

Obiecujemy, że podejmiemy ryzykowne decyzje, zapewnimy widzom świeże doświadczenia i staniemy się wiernymi namiestnikami bohaterów, którzy znaczą dla nas tak wiele

powiedzieli twórcy, dodając, że praca nad tym filmem będzie spełnieniem ich marzeń.

Scenariusz do filmu napisze Lawrence Kasdan, który zjadł zęby na Gwiezdnych Wojnach. Pracował on przy opowieści do Imperium kontratakuje i Powrotu Jedi. Ostatnio współtworzył również Przebudzenie mocy, więc jest szansa, że wszystkie filmy z nowej fali będą w miarę spójne fabularnie.

Film Han Solo Star Wars Anthology ma się pojawić w roku 2018. Obsada nie jest jeszcze znana, ale Harrisona Forda bym się nie spodziewał ;)

 

Na deser rewelacyjny Mc Chris i Han Solo.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.