Kosmos, ostateczna granica. Oto wędrówki statku kosmicznego Masa Kultury, przemierzającego podcastowy szlak, aby badać obce światy i cywilizacje…

Nie mówi się „Sajen-Fikszon” tylko „Fantastyka-naukowa”. I dzisiaj o niej! Miedzy innymi o tym czy Gwiezdne Wojny to Science-Fiction czy Fantasy? O naszych ulubionych pozycjach i tych, które zmieniły nas w nerdów. O podróżach w czasie, zwariowanych naukowcach, lotach międzygwiezdnych, kosmitach, mutantach i robotach. Odpowiadamy też na odwieczne pytanie – co wspólnego mają ze sobą Kim Kardashian i Stanisław Lem?

Skoro tematy są tak poważne, to potrzebujemy merytorycznego wsparcia! W tym odcinku udziela go Ryszard Chojnowski, którego znacie na pewno jako Rysława.

Ryszard od lat zajmuje się tłumaczeniem gier, jest ogromnym fanem fantastyki naukowej, literatury i wszystkiego co nerdowskie. Jeśli jeszcze nie widzieliście jego programu Angielski dla graczy, to koniecznie nadróbcie zaległości odwiedzając jego kanał YouTube.

POBIERZ MASA KULTURY – FANTASTYKA NAUKOWA
 

Zapraszamy na naszą wypasioną Grupę na FB!

 

PS W Masie Kultury dowiadujecie się też jako pierwsi, że Grysław powróci!

PPS „Wszystkie pierścienie miały wstawiony kamień, a w jedyny największy” :D

 

W tle podcastu użyto muzyki ROYALTY FREE MUSIC by BENSOUND Archiwum podcastów znajdziecie tutaj.

Zapraszamy, do subskrybowania nas na iTunes.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.