System płatności w telewizorach Panasonic Viera

Panasonic Viera Connect Market

Panasonic przysłał informację prasową dotyczącą nowego systemu płatności zintegrowanego z usługą Viera Connect w jego telewizorach Smart TV Viera. To podobno pierwszy taki system w Europie. Niestety producent nie podaje szczegółów.

Panasonic pragnie zapewnić użytkownikom inteligentnych telewizorów łatwy dostęp do jak najbardziej innowacyjnych aplikacji. Dzięki funkcji bezpośrednich rozliczeń upraszczamy korzystanie z naszej usługi i umacniamy rolę telewizora jako domowego centrum rozrywki

– powiedział Maciej Pączka, Product Manager kategorii TV w polskim oddziale Panasonic.

System na ułatwiać kupowanie aplikacji i gier w Viera Connect Market, a także zarabianie na nich przez twórców programów.

Niestety informacja prasowa polskiego oddziału jest koszmarnie uboga w szczegóły. Póki co nie wiem jak to wszystko wygląda w praktyce. Skontaktowałem się już z przedstawicielami producenta i czekam na konkrety. Jeśli jednak Wy z praktyki wiecie coś więcej na temat zakupów w Viera Connect Market, to piszcie w komentarzach.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.