Szpiegowski zegarek z kamerą 1080p

DVR Spy Watch
Skoro kamery HD są instalowane w komórkach, okularach i breloczkach, to czemu nie w zegarkach? Oto gadżet dla fanów Jamesa Bonda.

HD 1080 IR Night vision Spy Watch jest dokładnie tym, na co wskazuje nazwa. Zegarkiem z kamerą nagrywającą obraz w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, z szybkością 30 klatek na sekundę. Dodatkowo można też robić zdjęcia w rozdzielczości 4032 x 3024 pikseli. Wideo jest zapisywane jako pliki AVI, a zdjęcia jako JPEG. Zegarek nagrywa nawet dźwięk, który podobno wypada najlepiej z odległości do dwóch metrów.

Dodatkowo zegarek jest wodoodporny (do 3 metrów), ma cztery diody IR wspomagające nagrywanie w nocy i jest dostępny w wersjach z 4, 8 lub 16 GB pamięci wewnętrznej.

DVR Spy Watch 02

Jedno jest pewne, jakość będzie słaba. Nie ma cudów. Ilość pikseli będzie się zgadzać, ale jakość będzie miała tyle wspólnego z perfekcyjnym Full HD z Blu-ray, co papierowe okulary 3D ze szkłami aktywnymi. Ale jako gadżet może być ciekawe. Szczególnie do nagrywania nurkowania. Chociaż i tu jest mały problem. Przy zanurzeniu trzeba założyć osłonę na mikrofon.

Ceny? Nawet nie tak bardzo wysokie:

  • 60 dolarów za wersję 4 GB (około 168 zł),
  • 70 dolarów za 8 GB (około 196 zł),
  • 80 za 16 GB (około 225 zł).

Sklep, w którym to znalazłem wysyła produkty za granicę i zapewnia dostarczenie paczki w ciągu maksimum 8 dni roboczych.

 

Źródło: EtronixMart

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.