Tankujemy! [konkurs]

Fot. Thomas doerfer Wikimedia

BMW instaluje w swojej nowej kierownicy ekran OLED, Carmageddon działa na iPadzie, a Daimler ma auto z projektorem. Nadszedł więc czas by wesprzeć HD kierowców. Najlepiej finansowo. Mam dla Was trochę benzyny… poważnie.

Shell wystartował w Polsce z kampanią Cel Milion, której zadaniem jest przekazywania informacji o sposobach na oszczędną jazdę samochodem. Jest to również szansa na wygranie iPada, iPhona lub iPodów. U mnie możecie zatankować.

Wejdźcie na stronę firmy i zagrajcie w Shell FuelSave, mini gierkę sprawdzającą czy znacie podstawowe zasady ekonomicznej jazdy samochodem.

Po kilku próbach będziecie lepsi i możecie wygrać jeden z trzech talonów na paliwo o wartości 100 zł. Podeślijcie screen swoich osiągów w komentarzu pod tym wpisem (możecie go wrzucić np. na tę stronę i podesłać link) lub na mój mail ObywatelHD@gmail.com z tematem: Konkurs Shell. W celach weryfikacji wraz ze screenem podeślijcie jeszcze swoją ksywkę, której użyliście do wpisania wyniku do tabeli liderów. Trzech najlepszych graczy dostanie ode mnie i od Shell Polska bony na paliwo o wartości 100 zł.

Czas na zabawę macie do przyszłego wtorku (27.11). W środę, 28. listopada, dam znać kto dostaje bony paliwowe.

100 zł – w listopadzie troje z Was może zaoszczędzić tyle na benzynie :)

Powodzenia.

 

Fot. na licencji CC BiezlThomas doerfer Wikimedia

 

 

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.