Telewizja TVN przechodzi na własne VOD

TVN i tu, i tu

Fani programów stacji TVN szukający wrażeń na życzenie, będą musieli niedługo wejść w sieci pod adres TVN.pl. Stacja rezygnuje z VOD na Onecie i rozwija własną platformę. W pełnej wiadomości również nowy spot reklamowy TVN. Niezły.

TVN Player na witrynie stacji ruszy 26. sierpnia. Będzie tam to co dotychczas na Onecie, czyli odcinki seriali przed czasem, zaległe programy i inne smaczki dla fanów treści na żądanie.

A co się stanie z OnetVOD? Rzecznik Onetu, Paweł Klimiuk, zapewnia, że usługa będzie dalej rozwijana i dostarczać będzie materiały od innych stacji telewizyjnych. Pozostawi sobie również archiwum programów TVN

– pisze o sprawie Jakub Tepper z Antywebu.

Jesienną ramówkę i sieciowe zmiany zwiastuje nowy spot.

Muza w filmie to Miles Kane – „Come closer”. Na oficjalnej strony programu TVN można obejrzeć materiał z kręcenia tej reklamówki.

Mnóstwo gwiazd, z których każda ma swoje kilka sekund i… swoje okienko. Cel: tak połączyć owe okienka, by stworzyć spójną całość. Hasło przewodnie: z ręki do ręki. A wszystko mocno związane z komunikacją międzyludzką rodem z XXI wieku

– czytamy na tvn.pl.

A z nieco innej, bardziej plotkarskiej, beczki na stronie stacji możecie znaleźć kilka „fascynujących” informacji na temat konferencji prasowej TVN, który odbyła się wczoraj. Są tak szokujące wieści  jak:

  • Kuba Wojewódzki w krótkich spodenkach i japonkach!
  • Woliński o „Top Model”: „Jedni bardziej się lansują, inni mniej”!
  • Tetrowa koszula Szyca i Kozyra jak księgowy!
  • Dlaczego Anja Rubik zgodziła się na udział w „Top Model”?

Jest gorąco.

;)

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.