Tenis na żywo w Canal+

ATP World Tour

Od poniedziałku – 30 stycznia 2012 roku – ofertę sportową Canal+ wzmocnią transmisję z turniejów tenisowych. Stacja prezentować będzie na żywo zawody odbywające się w ramach cyklu ATP World Tour.

Jako pierwszy zostanie zaprezentowany turniej z Zagrzebia. PGB Zagreb Indoors potrwa od 30 stycznia do 5 lutego 2012 roku. Swój udział w rywalizacji potwierdzili m.in. ubiegłoroczny zwycięzca Ivan Dodig, Marin Cilic oraz Richard Gasquet. Kibice w naszym kraju będą się mogli emocjonować udziałem w turnieju Łukasza Kubota, najwyższej notowanego polskiego zawodnika w rankingu ATP. Spotkania z Zagrzebia będą relacjonowane na antenie Canal+ Weekend HD w specjalnych blokach godzinowych: od poniedziałku do piątku 17:50-23:15, w sobotę 16:55-22:15 (półfinały) i niedzielę 16:10-22:15 (finał).

Postanowiliśmy wrócić do transmisji tenisowych, które staną się uzupełnieniem naszej oferty. Jestem przekonany, że zawody z udziałem gwiazd męskiego tenisa przypadną naszym widzom do gustu. Turnieje rangi ATP to gwarancja wspaniałych emocji i wysokiego poziomu sportowego

– powiedział Tomasz Smokowski, dyrektor ds. sportu Canal+.

W kolejnych miesiącach w Canal+ relacjonowane będą następujące turnieje:

  • ATP Delray Beach International Tennis Championships (27 lutego – 4 marca 2012)
  • ATP Serbia Open 2012 (30 kwietnia – 6 maja 2012)
  • ATP Studelma Croatia Open (9 – 15 lipca 2012)

Wpis pochodzi z serwisu Media2.pl.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.