TVN Player u Philipsa – nowe wieści lada dzień

IFA 2012 Philips PFL9707 VS 8000

Aplikacja TVN Player miała pojawić się w telewizorach Smart Philipsa do końca stycznia 2013. Wielu z Was niecierpliwi się i pod poprzednim wpisem o tym temacie wyraża zaniepokojenie. W styczniu producent raczej już nie zdąży. Ale mamy za to dostać coś ekstra. AKTUALIZACJA – rozmawiałem z Philipsem. 2 – są informacje od Philipsa

Nie dotarła do mnie jeszcze oficjalna informacja, więc nie mogę powiedzieć dokładnie o co chodzi. Rozmawiałem jednak dzisiaj z przedstawicielami polskiego oddziału producenta i wiem, że temat nie został zapomniany. Co więcej, Wasze komentarze na moim blogu zostały przeczytane i niedługo będę miał dla Was więcej wieści.

Póki co mogę tylko powiedzieć, że Philips chce nam wynagrodzić opóźnienia. Postaram się jak najszybciej potwierdzić informacje i dać Wam znać w jakiej formie zostaniemy nagrodzeni za naszą cierpliwość ;)

Nie wyłączajcie odbiorników…

IFA 2012 Philips PFL9707

 

AKTUALIZACJA

Wiem, że osoby używające sprzętu Philipsa nie mogą się doczekać szczegółów na temat nowych aplikacji w Smart TV tego producenta. Pytacie o nie na moim Facebooku i w komentarzach na blogu. Wczoraj obiecałem na Facebooku Michałowi Wojciechowskiemu, że przedzwonię do TP Vision i pociągnę ich za język. Spełniam obietnicę. Chociaż żałuję, że nie mogę przekazać więcej szczegółów.

Jestem spokojny, że pierwszego marca uruchomimy grupę aplikacji

– powiedział mi przed chwilą Piotr Herod, Smart TV Business Development Manager CEE TP Vision Poland Sp. z o. o.

I to niestety póki co na tyle. Zapytałem Piotra czy tym razem  obiecana data startu zostanie dotrzymana. Odpowiedział nieco zachowawczo, ale z naciskiem na tak.

Nie mamy więc konkretów co do zawartości, ale jest data. Wcześniej był to 1. stycznia i plany uruchomienia samego TVN Playera. Teraz 1. marca i obietnica większej paczki nowinek. Ile i jakich – nie wiadomo. TP Vision trzyma nas w niepewności i chyba chce podkręcić nieco suspens. Zupełnie świadomie pomagam im w tym aktualizując wpis. Mam nadzieję, że 1. marca dostaniemy coś zaspokajającego nasz rosnący apetyt. Jeśli będzie inaczej, to ten pompowany od kilku miesięcy balon, może wybuchnąć producentowi w twarz.

Jakie aplikacje najchętniej zobaczylibyście w telewizorach Smart Philipsa?

 

AKTUALIZACJA 2

Zajrzyjcie do tego wpisu.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.