TVN Player u Philipsa – wiem kiedy będzie

TVN Player

Kiedyś pytaliście mnie o dostępność widgetu TVN Player w telewizorach Philipsa. Potem to samo pytanie dostałem kilka razy mailem, ale nie pisałem nic na blogu, bo nie miałem konkretów. Aż do teraz. TVN Player będzie u Philipsa. I to niedługo.

Jest się czym podniecać, bo TVN Player to znakomita aplikacja sieciowa dająca dostęp do masy ciekawej treści. Co najważniejsze treści polskiej, przygotowywanej dla odbiorców nad Wisłą. Swego czasu testowałem TVN Player w wersji na iOS oraz Androida. Widget Smart TV jest równie, a może nawet bardziej ciekawy, bo mamy dostęp do ulubionych seriali na ekranie telewizora.

W platformie Smart TV Philipsa pojawi się najpóźniej w ciągu dwóch miesięcy, a być może jeszcze w grudniu.

Zespół TPVision Poland dokłada wszelkich starań aby aplikacja TVN Player została udostępniona konsumentom jeszcze w grudniu 2012. Jednakże jako, że część działań koniecznych do uruchomienia aplikacji wymaga także udziału partnera w postaci grupy TVN uruchomienie aplikacji może nastąpić do końca stycznia 2013.

– Powiedział mi Piotr Herod, Net TV Project Coordinator CEE w TP Vision Poland.

I wszystko jasne. Philips obiecuje dodanie do swojej platformy Smart TV widgetu TVN Player najpóźniej do końca stycznia 2013.

 

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.