TVP w ofercie ipla

Ipla

Póki co w usłudze ipla.tv można było obejrzeć głównie materiały z Polsatu i TV4. Niedługo będą w niej również materiały z TVP1 i TVP2. Czy również widgetach Smart TV?

Na naszej współpracy wygrywają przede wszystkim widzowie i użytkownicy Internetu. Dzięki podpisanej umowie zdecydowanie zwiększy się dostępność kontentu TVP. Jako nadawcy publicznemu zależy nam na tym, żeby widzowie mogli niemal bez ograniczeń korzystać z naszych produkcji. Stąd decyzja o tworzeniu kolejnych kanałów dystrybucji, poszerzaniu zasięgu oraz systematycznym ułatwianiu dostępu

– wyjaśnia Marcin Oziewicz, dyrektor Ośrodka iTVP-HD.

Zmiany w ofercie VOD Telewizji Polskiej, to między innymi zniesienie części opłat za materiały w serwisie vod.tvp.pl. Już jesienią seriale będzie można tam oglądać za darmo. Kolejny krok to wspomniana ipla i inni nadawcy VOD.

Podpisanie umowy z TVP jest dla nas ważnym krokiem w budowaniu zaufania zarówno internautów traktujących ipla jako centrum rozrywki w internecie, jak i stacji telewizyjnych, które coraz chętniej korzystają z możliwości, jakie oferuje im ipla

– mówi Jarosław Rawicki, Pełnomocnik Zarządu Redefine ds. Pozyskiwania Treści.

Ipla w telewizorze

Do tej pory ipla mogła pochwalić się materiałami ze stacji Polsat, TVP, TV4, TV Biznes, Polsat News, Superstacja, Polsat Cafe, Wedding TV, 4FunTV, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Play. Teraz w jej zasobach znajdą się też takie seriale jak:

„Glina”, „Glina 2”, „Oficer”, „Oficerowie”, „Pitbull”, „Tajemnica twierdzy szyfrów”, „Trzeci oficer”, „Fałszerze – Powrót Sfory”, „Instynkt”, „Złotopolscy”, „Klan”, „Plebania”, „Czas honoru”, „Apetyt na życie”, „Sprawiedliwi”, „Bulionerzy”, „Apetyt na miłość”, „Ja wam pokażę!”, „Hotel pod żyrafą i nosorożcem”.

Pierwsza oferta ma się pojawić jeszcze w tym tygodniu. Jestem tylko ciekaw czy zawita też do zbiorów w telewizorach internetowych. Ipla to jeden z najpopularniejszych, polskich widgetów w Smart TV. Przeczuwam opóźnienie w dostarczeniu treści do wersji telewizyjnej, ale może czeka mnie miłe zaskoczenie? Trzymam kciuki.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.