Urodzinowy konkurs Szymona Adamusa. Wygraj 50″ telewizor Sharpa!

Sharp LC-50LD264E

Cześć, tu Szymon Adamus. Od trzech lat tworzę dla Was blog Obywatel HD. Od tego czasu wiele się zmieniło. Wszystko na lepsze. Bardzo mnie to cieszy i chcę podzielić się z Wami moją radością. Dlatego wspólnie z Sharpem zapraszam na konkurs.

Pierwszy post na blogu Obywatel HD opublikowałem 14. czerwca 2011 roku. Za dwa tygodnie będę obchodził trzecie urodziny mojej strony. Od dnia startu hobby zmieniło się w pracę, kilku czytelników w kilkadziesiąt tysięcy i tylko telewizory zostały takie same – rewelacyjne! :)

Bardzo się cieszę, że podoba się Wam to co robię i zaglądacie do mnie regularnie. Na trzecie urodziny bloga chciałem Wam za to podziękować bardziej niż zwykle. Chętnie dałbym każdemu z Was nowy telewizor, ale Obywatel HD nie jest aż tak populary ;) Dlatego wspólnie z firmą Sharp przygotowałem dla Was konkurs z bardzo fajnymi nagrodami.

Dzięki za odwiedziny, bawcie się dobrze i powodzenia w konkursie!

Powodzenia

 

 

Zasady konkursu

Odpowiedzcie na pytanie:

Jak najlepiej wykorzystać 50 cali Sharpa?

Możecie to zrobić w dowolny sposób zostawiając komentarz lub link do swoje pracy pod tym wpisem. Napiszcie coś, nagrajcie film, muzykę, zorganizujcie akcję na Facebooku, flashmob… Wykażcie się kreatywnością.

Jest jedna zasada: w odpowiedzi musi się pojawić wzmianka o Szymonie Adamusie (lub Obywatelu HD) i Sharpie, a w odpowiedziach graficznych/filmowych logo mojego bloga i Sharpa (załączam poniżej).

Dlaczego taka zasada? Bo Sharp sponsoruje świetne nagrody i zasługuje na uznanie, a ja mam megalomanię i uwielbiam patrzeć na własne nazwisko ;)

Macie dwa tygodnie do godziny 10:00 w piątek 13.06.2014. Następnego dnia, w sobotę, obchodzę trzecie urodziny bloga. Spędzę je przeglądając Wasze zgłoszenia. W następnych dniach ogłoszę zwycięzców…

 

AKTUALIZACJA 14.06.2014

Przysłaliście tyle komentarzy, filmów, zdjęć, rysunków itd. że czeka mnie sporo pracy przy wyborze trzech zwycięzców. Nie będzie lekko…

Urodziny bloga są dzisiaj (sobota), ale naprawdę daliście czadu! Chcę uszanować wszystkie zgłoszenia i zapoznać się z nimi dokładnie i na spokojnie, więc nie miejcie mi za złe, jeśli proces wyłonienia zwycięzców przedłuży się o dzień czy dwa. Nie chcę tego robić na szybko, więc możliwe, że spędzę z Waszymi odpowiedziami cały weekend.

Rewelacyjna robota! Jeszcze raz dzięki za zgłoszenia. W czasie organizowanych przeze mnie konkursów zawsze pokazujecie swoją prawdziwą naturę – jesteście niesamowicie kreatywni, zaangażowani i uprzejmi. Za to Was uwielbiam.

Wyniki wkrótce…

 

 

 

Nagrody w konkursie

Zwycięzców będzie trzech. Będę ich wybierał ja, opierając się na moim subiektywnym zdaniu i guście. Jeśli go nie znacie, to wczytajcie się w bloga, posłuchajcie mnie na Masie Kultury lub poczytajcie na Facebooku.

Do wygrania

1. miejsce – 50 calowy telewizor Sharp LD264E

Sharp LC-50LD264E

 

2. miejsce – głośnik Bluetooth Sharp GX-BT3

Sharp GXBT3

 

3. miejsce – mikrowieża Sharp XL-UH06H

Sharp XL-UH06H

 

Jest o co walczyć. Mam nadzieję, że w przyjemnej, przyjacielskiej atmosferze.

Bawcie się dobrze i powodzenia. Liczę na to, że mnie zachwycicie. Do tej pory zawsze się Wam to udawało :)

 

 

Logosy (po kliknięciu większe wersje).

 

Pełny regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.