vod.tvp.pl w telewizorach Sony Bravia

VOD TVP

Wczoraj nowości VOD z podwórka Panasonica, a dzisiaj coś dla fanów filmów online oglądanych za pomocą Sony Bravia. Producent dodaje do swojej oferty serwis vod.tvp.pl.

W serwisie vod.tvp.pl można kupować dostęp do seriali Telewizji Polskiej. Płacimy kartą, przelewem lub SMS-em (również na terenie Wielkiej Brytanii, Irlandii oraz Niemiec). Ceny:

  • 30 odcinków – 45 zł,
  • 15 odcinków – 30 zł,
  • 5 odcinków – 15 zł,
  • 1 odcinek – 5 zł przelewem lub kartą i 6,10 zł SMS-em.

Od 14 lipca 2011 oferta VOD TVP jest też dostępna w telewizorach LCD Sony Bravia. Oczywiście tych z dostępem do sieci.

Można też dostać się do niego przez odtwarzacze Blu-ray i kina domowego japońskiego producenta. Jedyne czego do szczęścia trzeba, to łącze minimum 1,5 Megabita.

Podpisanie umowy z firmą Sony jest kolejnym dużym krokiem w kierunku udostępnienia bogatej oferty vod.tvp.pl szerokiej grupie użytkowników internetu. Dzięki połączeniu łatwości obsługi, oferowanych możliwościach i zasięgowi usługa ta pomoże nam dotrzeć do nowej grupy widzów. Pozwoli to na lepszą realizację misji nadawcy publicznego – mówi Wiesław Łodzikowski, Dyrektor Ośrodka TVP Technologie.

No i tak trzymać! Im więcej ofert VOD w polskich telewizorach, tym lepiej.

 

Źródło: Sony

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.