Współpraca

Moje miejsca

0
widzów
0
wyświetleń filmów
0
osób czyta mój blog
0
odsłon miesięcznie
0
polubień
0
tygodniowy zasięg postów
0
odcinków już za nami
0
lat świetlnych od alfa Centauri

4 żelazne zasady

Szacunek

Szanuję ludzi i traktuję ich z kulturą. Tego samego oczekuję od innych. Komentarze obraźliwe, wulgarne lub napastliwe usuwam. Osoby niereformowalne blokuję.

Radość

Życie jest piękne i chcę czerpać z niego radość. Odcinam się od toksycznego zachowania. Nigdzie go u mnie nie znajdziesz. Ani w moich materiałach, ani w dyskusjach pod nimi.

Szczerość

Nie lubię gierek. Zawsze mówię co myślę. Bardzo szanuję osoby, które robią to samo. Jeśli chcesz coś lub kogoś skrytykować – śmiało! Tylko używaj argumentów, a nie obelg.

Rzetelność

Masz prawo wymagać rzetelności. Dlatego linkuję do źródeł, informuję jeśli materiał jest sponsorowany i poprawiam błędy. Nie chodzi o to by być doskonałym, ale by dążyć do doskonałości.

Co zyskasz współpracując ze mną?

Jeśli interesuje Cię kreatywność i profesjonalizm, to trafiłeś w dobre miejsce. Lubię wyjątkowe działania i mam wieloletnie doświadczenie w ich realizowaniu. Zaplanujemy je wspólnie lub zrobię to za Ciebie, a razem dopracujemy tylko szczegóły. Zawsze szukam jak najbardziej atrakcyjnego sposobu na wyeksponowanie produktu lub usługi tworząc ciekawe treści.

Cały czas będziesz miał ze mną stały kontakt. Dostaniesz szczegółowe statystyki i informacje o reakcjach odbiorców.

Oprócz faktury otrzymasz ode mnie też podziękowania i nowe pomysły na przyszłość.

Razem zbudujemy coś ważnego i pięknego. Dzięki temu będzie to również skuteczne.

Współpracowałem między innymi z:

Kim jestem?

Szymon Adamus

Mam dwa koty, zamiast kawy piję zieloną herbatę i nie potrafię ugasić wewnętrznego żaru pchającego mnie ku nowym pomysłom.

Od 14 lat piszę zawodowo. Do gazet, portali, blogów. Lubię to robić i jestem w tym dobry. Kilka lat temu stworzyłem blog ObywatelHD.pl, na którym doradzałem w kwestii telewizorów. Odwiedziło go 2 miliony Obywateli świata HD. Magazyn „Press” w kwietniu 2014 uznał go za drugi najlepszy blog technologiczny w Polsce. Pomagałem tworzyć przeglądy produktów, recenzje, testy i filmy. Pisałem też o grach, filmach i serialach. Lubię sprzęt i popkulturę. Będę do nich wracał.

Praca nie powinna jednak definiować człowieka. Nie w pełni. Najważniejsze co musisz o mnie wiedzieć, to że zawsze patrzę na świat pozytywnie i staram się spełniać marzenia. Napisałem powieść „Trójka”, bo chciałem to zrobić od dziecka. Współtworzę gry mobilne w studiu Epic Hamster. Zawsze lubiłem gry i to dla mnie świetna zabawa. Napisałem scenariusze kilku komiksów, by sprawdzić jak się to robi i czy dam radę. Dałem.

Gdy dorosłem, ożeniłem się z licealną miłością, która wytrzymuje ze mną od kilkunastu lat. To wspaniała kobieta, która daje mi więcej energii niż słońce. Mam najwspanialszych rodziców na świecie, którzy zawsze pomagali mi być sobą. Kocham moją rodzinę i najbliższych przyjaciół. Dzięki nim po wielu latach zrozumiałem, że największą wartością są ludzie i radość z życia. O tym chcę mówić.

Jeśli chcesz ze mną coś zbudować lub po prostu porozmawiać, to napisz. Chętnie Cię poznam.

kontakt@szymonadamus.pl