Nowe filmy na kanale YouTube, nowa gra mobilna, nowe serie i przede wszystkim nowi ludzie wokół mnie. Oto aktualności z mojego świata.

Na wstępie ogromne podziękowania dla Pawła Okopienia i Michała Haby, którzy przecierają szlaki na moim profilu Patronite.

Pawła znam od dawna, swego czasu wspólnie zrecenzowaliśmy niejedne telewizor, i to nie tylko znakomity fachowiec, ale i przyjaciel. Ogromne dzięki za wsparcie Paweł!

Z kolei Michał Haba, to obecnie mój największy fan. I to taki, który daje nie tylko swój czas i pieniądze, ale przede wszystkim ogromnie dużo wsparcia i pomysłów. Dzięki za to wszystko Michał!

Jeśli lubicie pozytywne nastawienie do świata i chcecie do nich dołączyć, to na Patronite.pl znajdziecie mnie wpisując po prostu Szymon Adamus. Albo klikając w link z poprzedniego zdania ;)

patronite-pl-szymon-adamus

A teraz aktualności z mojego świata.

Ogromne podziękowania dla Pawła Kuzia, który pomaga mi obecnie w montażu moich materiałów. Paweł sam zgłosił się do mnie i zaoferował swoje umiejętności, czas i pomoc. Jesteś rewelacyjny i dziękuję Ci bardzo!

Koniecznie zajrzyjcie na kanał YouTube Pawła.

W połowie września ruszyłem z nowym blogiem i nową tematyką na kanale YouTube. Zacząłem od materiałów o moich rodzicach, które serdecznie Wam polecam. Później pokazałem Wam sylwetki jeszcze kilku niezwykłych osób, zacząłem nową serię rozmów o popkulturze z Tomkiem Pstrągowskim i podsumowanie pozytywnych wiadomości ze świata Dzień dobry!

Poniżej jeden z filmów z serii Niezwykli Ludzie.

Wszystkie te elementy zostają na moim kanale i blogu. Aktualnie ustalam terminy spotkań z kolejnymi bohaterami mojej serii Niezwykli Ludzie. Nie będę jeszcze zdradzał kto się pojawi, ale jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to zabiorę Was na wycieczkę do świata kina, muzyki, teatru oraz literatury i przyrody. Będzie ciekawie! Pierwszy z nowych materiałów już jest w montażu, więc lada dzień będę miał dla Was coś świetnego.

Szukam też pierwszy partnerów chcących współpracować ze mną przy szerzeniu pozytywnych emocji. Każdy z Was może zostać nim na wspomnianym Patronite i z góry dzięki za każdą złotówkę, którą zdecydujecie się podzielić.

Powoli kończę też pracę nad kolejną grą mobilną, którą robię z moim bratem. Jeszcze tyko testy, ostatnie szlify i będzie gotowa!

nowa-gra-mobilna-wkrotce

Na dzisiaj to tyle aktualności z mojego świata.

Trzymajcie się ciepło i do zobaczenia!