Samsung R7 - dolny głośnik

Samsung WAM7500 znany też jako Samsung R7, to futurystycznie wyglądający głośnik, który zdaniem producenta jest w stanie samodzielnie zapełnić całe pomieszczenie dźwiękiem. Bez względu na to gdzie go postawimy. Sprawdźmy czy to prawda.

Dwa nowe głośniki z komunikacją bezprzewodową Samsunga to:

(zawsze aktualne ceny pod linkami)

Samsung R7 - przyciski

Model R6 jest mniejszy i ma wbudowany akumulator. Można go zabrać spokojnie ze sobą podczas wyjazdu na krótki urlop czy do rodziny. Testowana dzisiaj, większa wersja Samsung WAM7500 lub inaczej Samsung R7, nie ma akumulatora, ale jest trochę większy i ciekawszy stylistycznie.

Największą zaleta tego sprzętu, zdaniem producenta, ma być rozprowadzanie dźwięku po całym pomieszczeniu w 360 stopniach. W taki sposób, że ma on docierać do każdego zakamarka pokoju, bez względu na to gdzie postawimy głośnik.

Czy tak jest naprawdę?

Zachęcam do subskrypcji mojego kanału na YouTube.

 

Jeśli nie macie ochoty oglądać powyższej recenzji, to pozwólcie, że podsumuję najważniejsze zalety i wady Samsunga WAM7500.

Zalety

  • Znakomity design
  • Rozprowadzanie dźwięku w 360 stopniach, które działa
  • Prostota obsługi – podłączamy komórkę przez Bluetooth, włączmy muzykę i voila!
  • Współpraca z telewizorami i soundbarami Samsunga
  • Możliwość połączenia kilku głośników w jeden system dźwiękowy

Wady

  • Brak jakichkolwiek złącz – komunikacja tylko bezprzewodowa
  • Możliwość podłączenia tylko do telewizorów Samsunga
  • Brak pilota

Samsung R7 - telewizor 1

Mówiąc krótko – Samsung R7 jest znakomity! Wygląda rewelacyjnie dobrze, gra czysto i głośno, jest bajecznie prosty w obsłudze, a do tego zapełnia cały pokój lub nawet mieszkanie (jeśli macie w miarę otwartą przestrzeń) dźwiękiem, którego źródło jest trudne do namierzenia. Do tego jego wymiary, nawet w wersji stacjonarnej, WAM7500, pozwalają na wygodne przenoszenie czy przewożenie go z miejsca na miejsce. Na upartego może więc nawet towarzyszyć nam w odwiedzinach znajomych czy na wakacjach. Jego minusy dotyczą głownie komunikacji (brak jakichkolwiek portów wejścia i połączenie TV tylko ze sprzętem Samsunga) i wynikają z koncepcji urządzenia. Od początku miał to być głośnik bezprzewodowy i jako taki, sprawdza się znakomicie.

Bardzo udany produkt, który polecam z czystym sumieniem.

 

Obywatel HD - Polecam