Pyrkon 2013

Jeśli wahacie się czy za tydzień wybrać się do Poznania na Festiwal Fantastyki Pyrkon, to mam argument, który Was przekona – będziecie mogli spotkać tam mnie :)

Pyrkon trwa od 22 do 24 marca, czyli rusza dokładnie za tydzień. Odbywa się w Poznaniu. Wszystkie informacje znajdziecie na oficjalnej stronie imprezy. Ja dodam tylko, że jeśli nigdy nie braliście udziału w tym wydarzeniu, to najwyższa pora nadrobić zaległości. Jeśli jest w Polsce jakaś impreza dla nerdów, którą można porównać do amerykańskiego Comic Con, to jest nią właśnie Pyrkon.

Wśród ponad 500 godzin programu, będzie można też spędzić trochę czasu ze mną i Michałem Kowalem, czyli dzielną załogą podcastu Masa Kultury.

  • Czas: sobota, 23.03.2013 godzina 16:00
  • Miejsce: budynek 7, I piętro
  • Temat: Masa kultury jest w Małym Filmidle, czyli o przenoszeniu dóbr kultury na ekran

Jan Urbanowicz, Przemysław Świt, Michał Kowal i niżej podpisany Szymon Adamus będą rozmawiać o grach, książkach, komiksach i wszystkim innym co obecnie przenosi się na do kin.

Zapraszam do rozmowy, a jeśli z jakichś powodów nie uda się Wam dotrzeć na czas, to również i po spotkaniu. Wypijemy razem piwo, pogadamy o kulturze i nowych technologiach.

Wpadnijcie do Poznania. Warto.