Przedwczoraj dałem Wam znać, że dzięki Samsungowi mam dla Was bilety na przedpremierowy pokaz filmu Avengers: Czas Ultrona. Dzisiaj rozdaję wejściówki.

Seans przedpremierowy nowych Avengersów odbędzie się we wtorek 5 maja o 19:00 w kinie Cinema City Poznań Plaza. W poprzednim wpisie poprosiłem Was o wybranie ulubionego Avengersa i uzasadnienie odpowiedzi w komentarzach lub na moim Facebooku.

Poniżej osoby, których odpowiedzi spodobały mi się najbardziej, i które dostają ode mnie po podwójnym zaproszeniu do poznańskiego kina.

 

WookiePL – Quicksilver

Quicksilver

Quicksilver

Jego moc jest potężna, ale zrozumiała. Wielu superbohaterów nie ma żadnych mocy,albo ma przesadzone. Quicksilver jest super szybki, co czyni go potężnym, ale nie niezniszczalnym. Jego moc jest nie tylko potężna, ale ciekawa. Efektem jest scena poniżej. Można się z nim utożsamić i wyobrażać sobie: „Co by było…”.

 

 

Szymon Woźniak – Thor

Thor

Thor

Thor jako jeden z niewielu superbohaterów (o ile nie jedyny) jest po prostu bogiem, który włada piorunami. Silny, gwałtowny i przede wszystkich niezniszczalny. Filmy nie oddają jego potęgi tak jak komiksy czy na przykład historie o nim. Jest tak spoko, że nazwa czwartku w 9 języka zawiera jego imię.

 

barfor – Iron Man

Iron Man

Iron Man

Bo lubię myśleć, że za kolejnymi żartami, rozrzutnym życiem playboya i geniuszem stoi w istocie bardzo sfatygowany człowiek. Człowiek, który okuwa się w żelazną zbroję, by po raz kolejny stawić czoła zagrożeniom o niemal boskiej mocy. Człowiek, który faktycznie dźwiga ciężar tego żelastwa, który wie jak ogromna odpowiedzialność na nim spoczywa, bo czuje, że jeśli świat superbohaterów wymknie się spod kontroli, on będzie ostatnią deską ratunku.

 

Michu Szczepański (na Facebooku) – Hulk

Hulk

Hulk

Hulk jest moim ulubionym mścicielem gdyż jest zupełnie inny od pozostałych. To bohater, którego potęga jest jego przekleństwem. Postać tragiczna, która w komiksach zapłaciła człowieczeństwem za chęć ratowania późniejszego przyjaciela (…) Gdy jednak wejdziemy głębiej Hulk okaże się czymś więcej niż tylko potworem. Jest to fragment samego Bannera, ale zarazem i istota chcą żyć własnym życiem.

Polecam przeczytanie całych komentarzy tych Obywateli świata HD. Uwielbiam słuchać jak fani komiksów i filmów opowiadają o swojej pasji! Wy też powinniście. Całe komentarze znajdziecie pod poprzednim wpisem i na moim Facebooku.

 

Zwycięzcom gratuluję i życzę udanego seansu!