Panasonic Star Wars

Firma Panasonic przywłaszczyła już sobie film „Avatar 3D”, który można kupić oficjalnie tylko ze sprzętem tego producenta. Czy będzie on chciał zrobić to samo z Gwiezdnymi Wojnami?

Wydanie Blu-ray wszystkich części sagi Star Wars, z której George Lucas jest zapewne bardziej dumny niż z własnych dzieci, zapowiada się rewelacyjnie. Na 9, upakowanych do granic pojemności, płytach fani mieczy świetlnych i jasne/ciemnej strony mocy znajdą wszystkie filmy w wysokiej rozdzielczości z dźwiękiem DTS-HD Master Audio 6.1 i setki minut dodatkowych materiałów.

Oryginalną trylogię (epizody IV, V i VI) będzie można dostać w zestawach ze sprzętem Panasonica.

Panasonic Star Wars

Szczegóły promocji na terenie Polski nie są jeszcze znane. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że nie będzie to umowa na wyłączność jak w przypadku wspominanego „Avatara 3D”. Oryginalną sagę Star Wars na Blu-ray można już zamawiać chociażby w Amazonie (kosztuje 40 dolarów). Polskie sklepy też przygotowują się już do tej gigantycznej premiery. W ofertach internetowych, oryginalna saga kosztuje 200 zł, a wszystkie 6 filmów około 400 zł.

Gwiezdne Wojny na Blu-ray będzie można kupić 16. września. Rycerzy Jedi uprasza się o zaznaczenie tej daty w gwiezdnym kalendarzu ;)

Na deser jeszcze nowy zwiastun „Star Wars: The Complete Saga”.