EPSON TW550

Wpis pochodzi z Multi-bloga.

Gracze 3D to szybko rosnący rynek, w który celują też producenci projektorów. Jeszcze na targach IFA firma Epson zapowiedziała model EH-TW550 — niedrogi, przenośny projektor jakości HD-Ready o rozdzielczości 720p z możliwością projekcji 3D. Na polski rynek ma on trafić przed tegoroczną gwiazdką.

EH-TW550 ma być idealnym projektorem dla miłośników gier i zapewnia:

  • Specjalny tryb kolorów dla gier wideo.
  • Technologię 3LCD gwarantującą równie wysokie natężenie światła białego i barwnego, dzięki czemu obrazy są wyraźne i żywe.
  • Funkcję dzielenia ekranu – dla jednoczesnego wyświetlania obrazów z dwóch źródeł.
  • Technologię częstotliwości radiowej (RF — Radio Frequency)  3D, która zapewnia silny sygnał okularom 3D.
  • 3-letnią gwarancję na lampę.

Dzięki niewielkim gabarytom i masie model EH-TW550 można z łatwością przenieść do innego pokoju lub mieszkania znajomego, aby wspólnie zagrać w ulubioną grę. Konfiguracja projektora jest szybka i łatwa m.in. dzięki ręcznemu suwakowi poziomej korekcji geometrii obrazu i automatycznej korekcji pionowej.

Technologia 3LCD firmy Epson oraz równie wysokie natężenie światła białego i barwnego sięgające 3000 lumenów, a także współczynnik kontrastu na poziomie 5000:1 zapewniają głęboką czerń oraz wyraźną reprodukcję kolorów. Kolory można zoptymalizować dla gier wideo, wybierając specjalny tryb gry. Dostępne są także inne tryby przeznaczone do oglądania filmów i wyświetlania innej zawartości.

Funkcja dzielenia ekranu pozwala na wyświetlanie w tym samym czasie dwóch różnych źródeł sygnału, co idealnie sprawdza się podczas sprawdzania wyników sportowych w czasie rozgrywki lub przeszukiwania kanałów TV.

EH-TW550 jest kompatybilny z ładowanymi przez port USB, korzystającymi z fal radiowych aktywnymi migawkowymi okularami 3D, które mają zasięg do 10 metrów od projektora. Okulary sprzedawane są oddzielnie. Model trafi do sprzedaży w grudniu br., jego cena nie jest jeszcze ustalona.

Wpis pochodzi z Multi-bloga.