Star Wars na iPhonie

Widzieliśmy już Gwiezdne Wojny na ekranie dotykowym. Teraz jednak będzie je można obejrzeć oficjalnie na ekranie komórki oraz tabletu. Z okazji wydania serii Star Wars na Blu-ray, Apple przygotowało ciekawą aplikację.

George Lucas i jego ludzie wiedzą jak budować szum wokół Star Warsów. Robią to przecież od kilkudziesięciu lat. Tym razem Lucasowi pomaga Steve Jobs i jego magiczne „urządzonka” uwielbiane przez równie gigantyczną rzeszę wiernych fanów. 20 lipca, podczas targów Comic-Con, miała premierę aplikacja dla iOS pozwalająca na obejrzenie wcześniej części ekskluzywnej zawartości z nadchodzącego wydania Blu-ray kultowej sagi. Wersja dla iPada jest już dostępna i możecie ją ściągnąć z Apple iTunes. Niestety nie ma jeszcze wersji dla iPoda Touch.

Na ekranach MacBooków, iPodów, iPhone’ów i iPadów będziemy mogli obejrzeć tylko część z ponad 40 godzin bonusowych materiałów jakie znajdą się na niebieskich krążkach. Aplikacja nazywa się Star Wars Blu-ray: Early Access App i ma działać na wszystkich sprzętach Apple.

Premiera Star Wars na Blu-ray 16. września.

 

Źródła: Endgadget