Sharp LC50LE652

Sharp zaprosił mnie do Warszawy na prezentację swoich nowych telewizorów. Jadę z przyjemnością, bo lubię DUŻE telewizory, a Sharp nie ma oporów, by nam je oferować. Co w ofercie producenta najbardziej Was interesuje?

AKTUALIZACJA

Po konferencji Sharpa odpowiadam na Wasze pytania 

 

Polacy nie są przekonani do dużych i drogich telewizorów. Masowo decydują się raczej na sprzęt mniejszy i tańszy. Co nie znaczy, że większe przekątne nie mają sensu w kraju nad Wisłą. Wręcz przeciwnie. Być może nie rozchodzą się w takich ilościach jak panele do 42 cali za 2000 zł, ale część z nas nie boi się już dużych przekątnych i w nie inwestuje. Pisałem o tym kiedyś na największych przykładach.

Przeczytaj tekst – Czy kupujemy DUŻE telewizory?

Sharp jest specem od wielkich przekątnych, a pamiętając nowości z ostatnich lat, liczę na rozmiary XXL.

Sharp Lineup 2013

Sharp Lineup 2013

 

Ostatnio pisałem o tym ile będą kosztowały nowe telewizory w 2014 roku. Na liście zagranicznych nowości Sharpa znalazły się modele wielkości minimum 60 cali, a maksimum aż 90 cali. Były to jednak informacje z USA. Ciekaw jestem jakie wielkości Japończycy będą promowali w Polsce?

Co Was najbardziej interesuje z nowej oferty Sharpa? Dajcie znać w komentarzach pod tym wpisem i na moim Facebooku.

 

PS Wiem już ile oficjalnie będą kosztowały w Polsce modele z serii UQ10 z technologią Quattron Pro w rozmiarach 60, 70 i 80 cali. Niestety nie mogę Wam jeszcze powiedzieć, ale zachęcam do strzelania. Jutro w nocy potwierdzi się kto najlepiej przewidział ceny :)