Nandini Valli Muthiah - Ikoniczny poeta z ojcem

Na Facebooku i Google+ dawałem już znać, że będę miał dla Was darmowe wejściówki na nową wystawę Galerii Narodowej Sztuki Zachęta. Obietnicy dotrzymuję i bilety rozdaję za darmochę. Nie trzeba nawet odpowiadać na żadne pytania.

Wystawa Pokolenie Przemian. Nowa sztuka z Indii rusza wernisażem w ten piątek, 2. września o godzinie 19:00. Potrwa do 6.11. W czasie wernisażu zagra DJ Radża alias Sławomir Belina. Na samej wystawie będzie można obejrzeć dzieła młodych artystów mieszkających i pracujących w Indiach, ale też należących do indyjskiej diaspory w Stanach Zjednoczonych czy Europie.

Wejściówki sponsorowane przez Centrum Dobrego Obrazu rozdaję na blogu technologicznym, bo w Zachęcie będzie można obejrzeć mariaż sztuki z technologią. Będą plazmy i LCD Panasonica, odtwarzacze DVD, słuchawki i kina domowe. Wszystko wspierające kreatywność twórców.

Mam dla Was

  • 10 zaproszeń na wernisaż (piątek 2. września, godzina 19:00).
  • 35 biletów na wystawę.

Nie będzie żadnego konkursu. Zaproszenia i wejściówki rozdaję po prostu osobom chętnym na obejrzenie wystawy. Piszcie w komentarzach, pamiętając o uzupełnieniu pola e-mail lub odezwijcie się na moim Facebooku czy Google+. Pierwsze 10 osób dostaje zaproszenia na wernisaż, kolejne 35 bilety na wystawę.

Bilety będą do odebrania w kasie/informacji Galerii Narodowej Sztuki Zachęta na hasło „ObywatelHD”.

 

 

Wystawa odbywa się w terminie 2.09 – 06.11. w Warszawie w Galerii Narodowej Sztuki Zachęta przy Pl. Małachowskiego 3.

Fotka na początku wpisu to:

Nandini Valli Muthiah, Ikoniczny poeta z ojcem (Iconic poet and Father, 2008) z serii Przebrania (Fancy Dress).
Dzięki uprzejmości artystki/courtesy of the artist