Przez chwilę wydawało się, że grille będziemy robili w igloo, ale jednak nie. Pogoda dopisuje i majówka zapowiada się świetnie! Weźcie udział w moim konkursie, a będzie jeszcze lepsza. Do wygrania „Hobbit” i rewelacyjne kino domowe Samsunga.

Zasady konkursu Majówka z Obywatelem HD:

  • Jeśli chcecie, to polubcie mnie na Facebooku. Konkurs prowadzę na blogu, ale chętnie poznam Was bliżej też na Fejsie.
  • W komentarzu pod tym wpisem przyślijcie swoją odpowiedź na temat „Weekend majowy HD”. Pytanie jest otwarte, bo chcę zobaczyć Waszą kreatywność – tekst, zdjęcia, filmy, animacje, gry, komiksy… zaskoczcie mnie.

Daję Wam dwa tygodnie, bo wiem, że w weekend majowy może być ciężko z mobilizacją ;) Aby Was jednak zachęcić mam bardzo smakowitą marchewkę. Czytelnik, który przyśle najfajniejszą pracę wygra kino domowe Samsung HT-F5550 – 1000 W mocy, głośniki 5.1, odtwarzacz Blu-ray 3D i funkcje smart. Fajny sprzęt! Gratis dorzucam jeszcze Hobbita na Blu-ray żebyście mogli sprawdzić swój nowy zestaw głośników i odtwarzacz.

Druga i trzecia praca, która najbardziej mi się spodoba, zostanie nagrodzona filmem „Hobbit: niezwykła podróż” na DVD.

Macie czas od teraz, do wtorku 7.05.2013 (do 23:59). W środę, ósmego maja zbiorę najciekawsze odpowiedzi, wybiorę te które podobają mi się najbardziej i nagrodzę najlepsze. Wybór będzie subiektywny, ale na pewno zwrócę uwagę zarówno na jakość wykonania pracy konkursowej, jak i pomysł. O wygranej może zdecydować wszystko. Zaskoczcie mnie.

Powodzenia!

Na deser jeszcze kilka fotek tego co możecie wygrać.

Tutaj znajdziecie pełny regulamin konkursu.