Little Academy

Jeśli macie małe dziecko i nie chcecie by wyrosło na społecznego wyrzutka, to od małego przyzwyczajajcie je do gier ;) One są duchem tej epoki. Przekonujcie malucha szczególnie do takich produkcji, które oprócz zabawy, czegoś go nauczą. Polecam Little Academy.

Little Academy to nowa gra Epic Hamstera, małego studia, które mam przyjemność współtworzyć. Jest to gra w zapamiętywanie, stworzona w taki sposób, by dziecko mogło nie tylko obracać kolorowe rysunki i znajdować pary, ale przy okazji uczyć się prostych rzeczy. Liter na przykładzie nazw zwierząt, przedmiotów i pojazdów w różnych językach, dopasowywać odgłosy, kojarzyć pasujące do siebie elementy, uczyć się prostych działań matematycznych.

Całość jest przeurocza! Za stronę graficzną ponownie odpowiadał Otis, którego możecie kojarzyć z bloga Cartoon Wars czy rysunków na Gry-Online i w „CD Action”. Jego styl idealnie pasował do tego, co chcieliśmy zrobić. Coś prostego, ale uczącego, a zarazem bardzo kolorowego i sprawiającego radość najmłodszym odbiorcom.

Little Academy

Gra jest dostępna w kilku językach (w tym po Polsku), zawiera wyłącznie treści odpowiednie dla młodszych odbiorców, a funkcje takie jak Facebook czy link do zewnętrznej strony ma zabezpieczona prostym mechanizmem ochronnym. Oczywiście nie byłbym sobą, gdybym nie zadbał o to, by gra wspierała Applowskie ekrany HD ;)

 

Little Academy jest dostępne w AppStore. Za darmo.

 

Więcej o grze przeczytacie na oficjalnej stronie Epic Hamstera i na naszym Facebooku.

Zapraszam.