Epson MG-850HD 1

Wpis gościnny z Multi-blog.pl. Pomysł jest prosty, a w swej prostocie genialny. Po co podłączać projektor do komputera i z niego odtwarzać filmy czy prezentacje, skoro można to samo zrobić za pomocą iPoda czy telefonu iPhone? To Epson MG-850HD.

Firma Epson należy do tych producentów, którzy nie szczędzą sił w informowaniu dziennikarzy o swoich nowościach. Dostaję od nich dziesiątki informacji prasowych. Bardzo często mocno przesadzonych. W tym wypadku jednak moja uwaga została przykuta. Zdaję sobie doskonale sprawę, że Epson MG-850HD nie będzie najdoskonalszym projektorem na rynku. Wiem, też, że wbudowana stacja dokująca dla sprzętu Apple nie jest czymś niezbędnym. To tylko dodatek. Ale w odróżnieniu od wielu innych, to akurat dodatek dość praktyczny.

Stacja dokująca jest z tyłu projektora, podobnie jak wbudowane stereofoniczne głośniki o mocy 10W – po włożeniu iPoda wygodnie słucha się muzyki, a także łatwo wybiera co ma być wyświetlane przez projektor

– czytamy w informacji prasowej.

Co do słuchania muzyki, to nie przesadzajmy. Nikt nie będzie słuchał ulubionych kawałków ze słabego głośnika projektora. Ale poza tym, pomysł jest znakomity! Pozwoli na chwilowe zapomnienie o komputerze.

Cały wpis przeczytacie na Multi-blogu.